Zabezpečovací systém DSC Power Neo

Kanadský zabezpečovací systém DSC Power Neo je na trhu od roku 2015.
Na těchto stránkách naleznete popis ústředen řady DSC Power Neo včetně postupů při zjišťování případných poruch a návodů k obsluze.

DSC Power Neo HS2016

Klávesnice s LED displejem pro zabezpečovací systémy řady DSC Power Neo Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2016 má v základním provedení šest zón a může být rozšířena až na 16 zón drátových nebo bezdrátových.

Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2016 může být rozdělena na dvě samostatně ovládané části.

Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2016 může být ovládána z řady různých klávesnic s LED, LCD nebo dotykovým displejem.

Pro ovládání ústředny DSC Power Neo HS2016 je k dispozici až 48 uživatelských kódů, které mohou být buď čtyřmístné, nebo šestimístné.

Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2016 obsahuje datový telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany. Ústředna může být rozšířena o modul obsahující SMS a GPRS komunikátor.

Další informace...

DSC Power Neo HS2032

Klávesnice s LCD displejem pro zabezpečovací systémy řady DSC Power Neo Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2032 má v základním provedení šest zón a může být rozšířena až na 16 zón drátových nebo bezdrátových.

Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2032 může být rozdělena na čtyři samostatně ovládané části.

Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2032 může být ovládána z řady různých klávesnic s LED, LCD nebo dotykovým displejem.

Pro ovládání ústředny DSC Power Neo HS2032 je k dispozici až 72 uživatelských kódů, které mohou být buď čtyřmístné, nebo šestimístné.

Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2032 obsahuje datový telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany. Ústředna může být rozšířena o modul obsahující SMS a GPRS komunikátor.

Další informace...

DSC Power Neo HS2064

Klávesnice s LCD displejem pro zabezpečovací systémy řady DSC Power Neo Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2064 má v základním provedení šest zón a může být rozšířena až na 16 zón drátových nebo bezdrátových.

Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2064 může být rozdělena na osm samostatně ovládaných částí.

Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2064 může být ovládána z řady různých klávesnic s LED, LCD nebo dotykovým displejem.

Pro ovládání ústředny DSC Power Neo HS2064 je k dispozici až 95 uživatelských kódů, které mohou být buď čtyřmístné, nebo šestimístné.

Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2064 obsahuje datový telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany. Ústředna může být rozšířena o modul obsahující SMS a GPRS komunikátor.

Další informace...

DSC Power Neo HS2128

Klávesnice s LCD displejem pro zabezpečovací systémy řady DSC Power Neo Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2128 má v základním provedení šest zón a může být rozšířena až na 16 zón drátových nebo bezdrátových.

Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2128 může být rozdělena na osm samostatně ovládaných částí.

Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2128 může být ovládána z řady různých klávesnic s LED, LCD nebo dotykovým displejem.

Pro ovládání ústředny DSC Power Neo HS2128 je k dispozici až 95 uživatelských kódů, které mohou být buď čtyřmístné, nebo šestimístné.

Zabezpečovací ústředna DSC Power Neo HS2128 obsahuje datový telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany. Ústředna může být rozšířena o modul obsahující SMS a GPRS komunikátor.

Další informace...

Potřebujete pomoc?

Opravy a údržbu alarmů DSC Eurosys, DSC PowerDSC Power Neo zajišťuje:

Praha a střední Čechy:

Miroslav Jaroš
Praha 8
tel.: 603 449 974
Elektronická pošta
www.zabezpeceni.cz

Miroslav Jaroš
U Školské zahrady 15, 182 00 Praha 8
Kontakt: Elektronická pošta, telefon 603 449 974
www.zabezpeceni.cz