Zabezpečovací systém DSC Power

Kanadské zabezpečovací systémy řady DSC Power jsou v České republice instalovány od konce 90. let minulého století.
Na těchto stránkách naleznete popis ústředen řady DSC Power včetně postupů při zjišťování případných poruch a návodů k obsluze.

DSC PC 585

Klávesnice s LED displejem pro alarmy řady DSC Power Zabezpečovací ústředna DSC PC 585 má v základním provedení čtyři zóny a může být rozšířena až na 8 zón drátových nebo 32 zón bezdrátových.

Zabezpečovací ústředna DSC PC 585 může být ovládána z řady různých klávesnic s LED nebo LCD displejem.

Pro ovládání ústředny DSC PC 585 je k dispozici až 35 uživatelských kódů, které mohou být buď čtyřmístné, nebo šestimístné.

Zabezpečovací ústředna DSC PC 585 obsahuje datový telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany. Ústředna může být rozšířena pomocí modulů o SMS komunikátor, případně o modul pro dálkovou správu přes Internet.

Další informace...

DSC PC 1565

Klávesnice s LED displejem pro alarmy řady DSC Power Zabezpečovací ústředna DSC PC 1565 má v základním provedení šest zón a může být rozšířena až na 8 zón drátových nebo 32 zón bezdrátových.

Zabezpečovací ústředna DSC PC 1565 může být rozdělena na dvě samostatně ovládané části.

Zabezpečovací ústředna DSC PC 1565 může být ovládána z řady různých klávesnic s LED nebo LCD displejem.

Pro ovládání ústředny DSC PC 1565 je k dispozici až 35 uživatelských kódů, které mohou být buď čtyřmístné, nebo šestimístné.

Zabezpečovací ústředna DSC PC 1565 obsahuje datový telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany. Ústředna může být rozšířena pomocí modulů o SMS komunikátor, případně o modul pro dálkovou správu přes Internet.

Další informace...

DSC Power 432

Klávesnice s LED displejem pro alarmy řady DSC Power Zabezpečovací ústředna DSC Power 432 má v základním provedení čtyři zóny a může být rozšířena až na 8 zón drátových nebo 32 zón bezdrátových.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 432 může být ovládána z řady různých klávesnic s LED nebo LCD displejem.

Pro ovládání ústředny DSC Power 432 je k dispozici až 35 uživatelských kódů, které mohou být buď čtyřmístné, nebo šestimístné.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 432 obsahuje datový telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany. Ústředna může být rozšířena pomocí modulů o SMS komunikátor, případně o modul pro dálkovou správu přes Internet.

Další informace...

DSC Power 608

Klávesnice s LED displejem pro alarmy řady DSC Power Zabezpečovací ústředna DSC Power 608 má v základním provedení šest zón a může být rozšířena až na 8 zón drátových nebo 32 zón bezdrátových.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 608 může být ovládána z řady různých klávesnic s LED nebo LCD displejem.

Pro ovládání ústředny DSC Power 608 je k dispozici až 35 uživatelských kódů, které mohou být buď čtyřmístné, nebo šestimístné.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 608 obsahuje datový telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany. Ústředna může být rozšířena pomocí modulů o SMS komunikátor, případně o modul pro dálkovou správu přes Internet.

Další informace...

DSC Power 832

Klávesnice s LED displejem pro alarmy řady DSC Power Zabezpečovací ústředna DSC Power 832 má v základním provedení osm zón a může být rozšířena až na 32 zón drátových nebo bezdrátových.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 832 může být rozdělena na dvě samostatně ovládané části.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 832 může být ovládána z řady různých klávesnic s LED nebo LCD displejem.

Pro ovládání ústředny DSC Power 832 je k dispozici až 35 uživatelských kódů, které mohou být buď čtyřmístné, nebo šestimístné.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 832 obsahuje datový telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany. Ústředna může být rozšířena pomocí modulů o SMS komunikátor, případně o modul pro dálkovou správu přes Internet.

Další informace...

DSC Power 864

Klávesnice s LCD displejem pro alarmy řady DSC Power Zabezpečovací ústředna DSC Power 864 má v základním provedení osm zón a může být rozšířena až na 32 zón drátových nebo bezdrátových.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 864 může být rozdělena na dvě samostatně ovládané části.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 864 může být ovládána z řady různých klávesnic s LED nebo LCD displejem.

Pro ovládání ústředny DSC Power 864 je k dispozici až 35 uživatelských kódů, které mohou být buď čtyřmístné, nebo šestimístné.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 864 obsahuje datový telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany. Ústředna může být rozšířena pomocí modulů o SMS komunikátor, případně o modul pro dálkovou správu přes Internet.

Další informace...

DSC Power 1616

Klávesnice s LED displejem pro alarmy řady DSC Power Zabezpečovací ústředna DSC Power 1616 má v základním provedení šest zón a může být rozšířena až na 16 zón drátových a až na 32 zón bezdrátových.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 1616 může být rozdělena na dvě samostatně ovládané části.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 1616 může být ovládána z řady různých klávesnic s LED nebo LCD displejem, případně z ovládací klávesnice s dotykovým displejem PTK 5507.

Pro ovládání ústředny DSC Power 1616 je k dispozici až 48 uživatelských kódů, které mohou být buď čtyřmístné, nebo šestimístné.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 1616 obsahuje datový telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany. Ústředna může být rozšířena pomocí modulů o SMS komunikátor, případně o modul pro dálkovou správu přes Internet.

Další informace...

DSC Power 1832

Klávesnice s LED displejem pro alarmy řady DSC Power Zabezpečovací ústředna DSC Power 1832 má v základním provedení osm zón a může být rozšířena až na 32 zón drátových nebo bezdrátových.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 1832 může být rozdělena na čtyři samostatně ovládané části.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 1832 může být ovládána z řady různých klávesnic s LED nebo LCD displejem, případně z ovládací klávesnice s dotykovým displejem PTK 5507.

Pro ovládání ústředny DSC Power 1832 je k dispozici až 72 uživatelských kódů, které mohou být buď čtyřmístné, nebo šestimístné.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 1832 obsahuje datový telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany. Ústředna může být rozšířena pomocí modulů o SMS komunikátor, případně o modul pro dálkovou správu přes Internet.

Další informace...

DSC Power 1864

Klávesnice s LCD displejem pro alarmy řady DSC Power Zabezpečovací ústředna DSC Power 1864 má v základním provedení osm zón a může být rozšířena až na 64 zón drátových a až na 32 zón bezdrátových.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 1864 může být rozdělena na osm samostatně ovládaných částí.

Zabezpečovací ústředna DSC Power 1864 může být ovládána z řady různých klávesnic s LED nebo LCD displejem, případně z ovládací klávesnice s dotykovým displejem PTK 5507.

Pro ovládání DSC Power 1864 je k dispozici až 95 uživatelských kódů, které mohou být buď čtyřmístné, nebo šestimístné.

Zabezpečovací ústředna ústředny DSC Power 1864 obsahuje datový telefonní komunikátor pro připojení na pult centralizované ochrany. Ústředna může být rozšířena pomocí modulů o SMS komunikátor, případně o modul pro dálkovou správu přes Internet.

Další informace...

Potřebujete pomoc?

Opravy a údržbu alarmů DSC Eurosys, DSC PowerDSC Power Neo zajišťuje:

Praha a střední Čechy:

Miroslav Jaroš
Praha 8
tel.: 603 449 974
Elektronická pošta
www.zabezpeceni.cz

Miroslav Jaroš
U Školské zahrady 15, 182 00 Praha 8
Kontakt: Elektronická pošta, telefon 603 449 974
www.zabezpeceni.cz